Opieka

Mając pewność, co do jakości udzielanych przez nas świadczeń pielęgnacyjno – opiekuńczo – rehabilitacyjnym, niezależnie od wybory pakietu świadczeń, jakie oferujemy, każdorazowo zachęcamy Państwa do kilkudniowego pobytu próbnego, podczas którego będziecie mogli poznać nas bliżej, zapoznać się z innymi Pensjonariuszami oraz zweryfikować prawdziwość treści, jakie prezentujemy w niniejszej prezentacji.

Okres testowego pobytu w naszym Pensjonacie to też czas zapoznania się z proponowanym przez nas rytmem dnia dzięki czemu będziecie mogli ocenić Państwo, czy nasza propozycja dopasowana jest do Państwa oczekiwań i potrzeb nie tylko z zakresu zdrowia fizycznego, ale również potrzeb duchowych.

W ramach Programu Opieki, jaki realizowany jest w naszym Pensjonacie, przewidujemy trzy zakresy świadczeń pielęgnacyjno – rehabilitacyjno - opiekuńczych.

Dla osób obłożnie chorych

Pierwszy z nich dedykowany jest osobom obłożnie chorych – po udarach, zawałach, wypadkach, dla osób z otępieniem starczym i chorobą Alzheimera, dla tych wszystkich którzy wymagają całodobowej opieki pielęgnacyjnej, opieki pielęgniarskiej, wymaganej stanem zdrowia opieki lekarskiej oraz stałej rehabilitacji przeprowadzonej przez wykwalifikowanych rehabilitantów.

Dla Seniorów

Drugi zakres świadczeń ukierunkowany jest na osoby starszych, których stan zdrowia pozwala jeszcze na swobodne i samodzielne funkcjonowanie, ale ze względu na okoliczności życiowe, chcąc pokonać samotność zdecydowali się zamieszkać w naszym Pensjonacie, tym samym poprawiając swoją jakość życia.

Świadczenia całodobowe - krótkoterminowe

Trzeci zaś zakres realizowanych u nas świadczeń proponujemy osobom, które wymagają całodobowej opieki, podczas krótkotrwałej nieobecności rodziny lub dla osób po leczeniu szpitalnym, aby w komfortowych warunkach i pod okiem wykwalifikowanej kadry opiekuńczej i lekarskiej mogli szybko wrócić do zdrowia lub poprawić swoją kondycję fizyczną.