Dom Opieki Finezja Rezydencja Słońca

Jeśli poszukujecie Państwo miejsca, które spełni wysokie wymagania, co do jakości świadczonych usług oraz profesjonalnego a zarazem rodzinnego podejścia do Gości naszego Domu Opieki, jesteśmy przekonani, iż oferta naszego pensjonatu spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Oferujemy hotelowy standard wykończenia pensjonatu oraz niezwykły klimat panujący w Rezydencji, ukierunkowany na indywidualne potrzeby naszych Gości. Zarówno pokoje jak i sam obiekt utworzony został bez barier architektonicznych. Pensjonat będący prawdziwą oazą spokoju, jest nie tylko idealnym miejscem dla osób poszukujących miejsca o charakterze pielęgnacyjno – leczniczym z ofertą długoterminowej opieki, ale także dla osób, które wymagają opieki okresowej z tytułu wyjazdu ich opiekunów bądź wystąpienia innych sytuacji kryzysowych.

Dla zapewnienia realizacji świadczeń wymaganych zdrowiem i potrzebami naszych Pensjonariuszy, Pensjonat wyposażony jest zarówno w gabinety zabiegowe, jak i sale rehabilitacyjne. Ponadto dla zapewniania stosownej przyjaznej atmosfery, do dyspozycji naszych podopiecznych oddajemy salonik prasowy, bibliotekę bogatą w dzieła zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów, pokój gier, pokój komputerowy, gdzie można między innymi porozmawiać z rodziną za pośrednictwem popularnych komunikatorów audio/video oraz salę telewizyjną i stołówkę. Niespodzianką dla wielu jest możliwość gry na pianinie, jak i innych instrumentach - oczywiście z uszanowaniem oczekiwań pozostałych mieszkańców oraz ciszy nocnej.

Nasz Dom został zbudowany w oparciu o nowoczesny projekt, uwzględniający wszelkie wymogi Ustawy o Pomocy Społecznej, Prawa Budowlanego i Warunków Technicznych, a także biorąc pod uwagę wszelkie potrzeby osób posiadających dysfunkcje ruchowe. Cały obiekt pozbawiony jest barier architektonicznych i posiada wiele udogodnień pozwalających na bezproblemowe poruszanie się osobom, które mają ograniczoną zdolność ruchowe.